LV-LT-BY pārrobežu sadarbības programmas projekti

Krūts vēža mūsdienīgu apzināšanas, profilakses, agrīnas diagnostikas un ārstēšanas pasākumu attīstība Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pierobežā

otrdiena, 05. maijā, 2015
Īss nosaukums: Krūts vēža profilakse un agrīna diagnostika LV, LT, BY

Latvijas-Lietuvas-Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas 2007-2013PROJEKTS „Izglītības kapacitātes stiprināšana, izveidojot divpusēju sadarbības tīklu "Zemgale-Novka”"

piektdiena, 24. oktobrī, 2014
Latvijas-Lietuvas-Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas 2007-2013PROJEKTS„Izglītības kapacitātes stiprināšana, izveidojot divpusēju sadarbības tīklu "Zemgale-Novka”” Nosaukums:„Expansion of potential possibilities in an education sphere by creation of a bilateral network of cooperation “Zemgale-Novka”” Akronīms: „Creation of a bilateral network of cooperation „Zemgale-Novka” Projekta numurs:Nr. LLB-2-267 Projekta partnerība: Vadošais partneris (LP): Daugavpils novada pašvaldības Zemgales vidusskola. Projekta partneris Baltkrievijā (P2): Vitebskas rajona izpildkomitejas izglītības nodaļa. Projekta partneris Latvijā (P3): Daugavpils novada dome.

piektdiena, 24. oktobrī, 2014
Projekts LLB-2-258“Pārrobežu aizsargājamās dabas teritorijas „Augšdaugava-Braslavas ezeri” izveide un priekšnoteikumu radīšana tās integrētai pārvaldībai” Projekta saīsinātais nosaukums: „Pārrobežu daba”;„Cross-Border Nature” Plānotais projekta īstenošanas laiks: 18 mēneši (2013.gada 28.jūnijs – 2014.gada 28.decembris)

Apstākļu nodrošināšana pārrobežu primāro medicīnisko pakalpojumu pieejamībai Daugavpils novada un Braslavas rajona teritorijā

piektdiena, 24. oktobrī, 2014