3. aprīlī notiks videokonference “Par valsts budžeta dotācijas izglītojamo brīvpusdienām izlietojumu”

Šī gada 3.aprīlī no plkst. 10.00 – 11.30 Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS) notiks videokonference “Par valsts budžeta dotācijas izglītojamo brīvpusdienām izlietojumu”.

Videokonferencē piedalīsies Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Finanšu departamenta direktore Marina Kosareva, IZM Finanšu departamenta vecākā grāmatvede Ieva Pētersone, IZM Juridiskā un nekustamo īpašumu departamenta direktors Raimonds Kārkliņš un Izglītības kvalitātes valsts dienesta direktore Inita Juhņēviča. Videokonferenci vadīs LPS padomniece izglītības un kultūras jautājumos Ināra Dundure.

Videokonferenci varēs skatīties tiešraidē šeit vai LPS vietnes www.lps.lv sadaļā “Tiešraides-Videoarhīvs”.  Tiešraidi iespējams skatīties arī Youtube kanālā šeit.

Tiešraides laikā būs iespēja uzdot jautājumus, sūtot tos uz e-pasta adresi: tiesraide@lps.lv

Videokonferenci aicinām vērot pašvaldību pārstāvjus, izglītības pārvalžu darbiniekus un citus interesentus.

Ināra Dundure
LPS padomniece izglītības un kultūras jautājumos
Tālrunis: +371-67226536
Mobilais t.: +371-26486654