Aicina iedzīvotājus pieteikt savas biznesa idejas sociālā biznesa akselerācijas programmai

Sociālās uzņēmējdarbības akselerators “New Door” sadarbībā ar “British Council” pārstāvniecību Latvijā aicina iedzīvotājus no visas Latvijas pieteikt savas biznesa idejas akselerācijas programmai. Ideju autoriem būs iespēja piedalīties intensīvās trīs mēnešu apmācībās, kas palīdzēs no idejas nonākt pie reāla biznesa plāna un tā īstenošanas.

Apmācību dalībniekiem tiešsaistes sesijās no janvāra būs iespēja klausīties dažādu vietējo un ārvalstu ekspertu lekcijas. Būs pastāvīgi jāsagatavo mājasdarbi, tādējādi pakāpeniski virzoties uz idejas realizēšanu. Katrai idejai tiks piesaistīts mentors, ar kuru nepieciešamības gadījumā varēs konsultēties individuāli. Mentoriem ir pieredze gan savu uzņēmumu attīstīšanā, gan arī dažādās uzņēmējdarbības jomās.

Pieteikšanās “New Door” sociālās uzņēmējdarbības akseleratoram notiek tiešsaistē programmas mājas lapā https://newdoor.lv/, kur jāaizpilda anketa. Pieteikties var gan individuāli, gan arī komandas. Idejas var būt sākuma stadijā. Pieteikties aicināti arī esošie uzņēmumi, biedrības vai indivduālas personas. Visiem ideju autoriem būs iespēja savu ieceri prezentēt žūrijai, kas atlasīs labākās komandas 3 mēnešu intensīvam darbam akselerācijas programmā.

2. decembrī plkst. 17.00 Facebook platformā notiks tiešsaistes pasākums, kur būs iespēja vairāk uzzināt gan par “New Door” sociālās uzņēmējdarbības akselerācijas programmu, gan par to, kāpēc ir vērts šādā programmā iesaistīties: https://www.facebook.com/events/401025097997885

Sociālā uzņēmējdarbības akseleratora “New Door” sestā apmācību programma Latvijā notiek ar “British Council” pārstāvniecības Latvijā un Labklājības ministrijas atbalstu.