Ambeļu kultūras namā notiks pagasta talantu koncerts un izstāde

Pēc drošiem datiem Ambeļu kultūras namam šogad varēsim svinēt 60. gadadienu! 2. februārī plkst.13:00 aicinām uz šī gada pirmo pasākumu mūsu namā – talantu koncertu un izstādi “Neturi sveci zem pūra!”.

Šajā pasākumā varēsiet iepazīt daļu no Ambeļu pagasta talantīgajiem un radošajiem cilvēkiem uz skatuves un izstāžu telpā. Šoreiz tika uzrunāti pagasta bērni un jaunieši, kas darbojas Ambeļu kultūras namā, lai parādītu arī citas prasmes, kuras viņi apgūst mūzikas skolā, sporta nodarbībās vai arī patstāvīgi savā brīvajā laikā. Savukārt, pieaugušie piedāvāja savus darinājumus radošo darbu izstādei, kuru varēs apskatīt līdz 16.februārim kultūras nama darba laikā.

Tā kā esam aptvēruši tikai nelielu daļu no pagasta talantiem, tad, ceram, ka nākošgad šo tradīciju turpināsim un Sveču mēneša sākumā atkal aicināsim uz radošu satikšanos Ambeļu kultūras namā.

Un ja pašiem sagribas parādīt savu talantu vēl šogad – varat vēl pieteikties pie Ingrīdas Skuteles pa t.29142802! Arī silta tējas krūze un cepumiņš būs piedāvājumā!

Informāciju sagatavojusi:
Ambeļu KN vadītāja Ingrīda Skutele