Apmācību cikls Latgales reģiona kultūras darbiniekiem

No 2021. gada 14.septembra līdz 6.oktobrim Augšdaugavas novada  Kultūras pārvalde organizē  apmācību semināru ciklu Latgales reģiona kultūras darbiniekiem.

Apmācību semināros, kas notiks gan Zoom platformā, gan klātienē, Augšdaugavas novada kultūras centrā “Vārpa”,  pieredzējuši  savas jomas speciālisti stāstīs par tādām tēmām kā fotografēšanas specifika ar mobilo telefonu un fotogrāfiju apstrādi, izmantojot mobilā telefona sniegtās iespējas, lokālpatriotisma attīstību kultūras jomā, veicinot kopienas sajūtu mūsdienu sabiedrībā, vietai specifiska stāsta izveide, izceļot vietējo kultūru un folkloru. Interesenti varēs apgūt vēsturisku fotogrāfiju un citu liecību pārveidošanu elektroniskā formātā.

Aicinām interesentus no Latgales reģiona pieteikties apmācībām šeit: https://docs.google.com/forms/d/1jKwxVgZFlQgZWtwvuDyQeip6LndSAR0ao8Ttlzj9tls/edit

Pieteikšanās līdz 10.septembrim. Vietu skaits ir ierobežots.

Apmācību programma

Sīkāka informācija:
Vita Litiņa
Augšdaugavas novada Kultūras centra “Vārpa”
kultūras darba vadītāja
Tel. 28379611

Apmācības tiks realizētas „Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītās Latgales kultūras programmas 2021” finansētā projekta  “ Apmācību cikls Latgales reģiona kultūras darbiniekiem” ietvaros