Ar lielisku startu Baltijas valstu sacensībās vieglatlēti noslēdz ziemas sezonu

Nedēļas nogalē Kuldīgā 25. reizi tikās triju Baltijas valstu labākie jaunie vieglatlēti (U-18), lai noskaidrotu stiprāko valsti šajā sporta veidā un labākos vieglatlētus atsevišķās disciplīnās telpās. Jau pērn Latvijas jaunieši pēc ilgāka pārtraukuma vinnēja šo maču. Arī šogad komandu cīņā uzvara Latvijas komandai – 160 p. (zēni – 80 p. un meitenes – 80 p.). Otrie lietuvieši – 149 p. (76 + 73) un trešie – igauņi – 129 p. (65 +64). Lielu ieguldījumu kopējā uzvarā deva Daugavpils novada sporta skolas treneru Janas un Dmitrija Hadakovu audzēkņi.

Ar lielisku personisko rekordu un labāko sezonas rezultātu Latvijā trīssoļlēkšanā uzvarēja Edvīns Hadakovs 14.83 metri, tāpat trīssoļlēkšanā pirmā bija Olga Ignatjeva – 12.17m.

Divas medaļas izcīnīja Vladislavs Čemis – 3.vieta 60m skrējienā (7.24sek.) un 2.vieta startējot Latvijas kvartetā 4x200m stafetē.
Lieliskai sezonai izcilas beigas!

Tagad šiem sportistiem jāsāk gatavoties vasaras sezonai, kur svarīgākais pašmāju starts būs Latvijas Jaunatnes Olimpiādē un iespējami vairāki nopietni starptautiskie starti – gan Edvīns gan Olga ir izpildījuši normatīvus startam Eiropas Jaunatnes triālā (Eiropas Olimpiskās spēles) gan Eiropas čempionātā, tāpat viņi abi un Vladislavs iekļauti Latvijas skolēnu izlases sastāvā startam Pasaules skolēnu čempionātā, kur viņi pārstāvēs Latviju un savas skolas, kurās mācās ikdienā.

Veiksmi un izturību garajā sezonā!

Informāciju sagatavojis:
Jānis Skrinda,
Daugavpils novada sporta skolas direktors