Augšdaugavas novadā turpinās vakcinācija

Ievērojot SARS CoV-2 vīrusa Omikron varianta straujo izplatību Eiropā un, lai mazinātu plašas Covid-19 infekcijas izplatības risku Latvijā un turpinot iepriekšējā gadā uzsākto pieeju – vakcinācija pret Covid-19 ir maksimāli tuvu cilvēka ikdienas gaitām, un lai panāktu vienmērīgu vakcinācijas pieejamību visos Latvijas novados, Nacionālais veselības dienests no šīs nedēļas sāk regulāras izbraukuma vakcinācijas uz pagastiem un sadarbībā ar pašvaldībām organizē vakcināciju centru darbību to teritorijās.  

Šonedēļ izbraukuma vakcinācijas notiks Augšdaugavas novada Silenē, Kumbuļos, Laucesā, Sventē.

6. janvārī
No plkst. 10.00 līdz plkst. 12.00 Silenē;
No plkst. 13.00 līdz plkst. 15.00 Kumbuļos;

8. janvārī
Izbraukuma vakcinācija pa viensētām kopā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem Augšdaugavas novada Laucesas un Sventes pagastos.

Izbraukuma vakcinācija notiek bez pieraksta, pēc dzīvās rindas principa. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Kontakti:
Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļa

Zaiga Barvida, zaiga.barvida@vmnvd.gov.lv, 29499214