Augšdaugavas novada gastronomiskais tūrisma piedāvājums “Riga Food 2021”

No šī gada 9. septembra līdz 11. septembrim Rīgā norisinājās 26. Starptautiskā “Riga Food 2021” pārtikas tirgum veltīta izstāde, kur notika arī tūrisma tirdziņš. Augšdaugavas novada pašvaldības aģentūra “TAKA” prezentēja Augšdaugavas novada kulināro tūrismu un plašās atpūtas iespējas. Apmeklētāju uzmanībai tika piedāvāti dažādi kulinārie maršruti Augšdaugavas novadā – “Pie seno amatu meistariem”, “Dviete gardēžiem”, “Ābolu garšas ceļš”, “Pusdienas pie turīgajiem vecticībniekiem” un citi piedāvājumi.

“Riga Food 2021” ir vadošā izcilas kvalitātes pārtikas produktu un dzērienu, jaunāko tehnoloģiju un iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas un viesnīcu aprīkojuma nozares izstāde Baltijas valstīs.

Ar Augšdaugavas novada domes atbalstu savu daudzveidīgo pakalpojumu klāstu, tūrisma un kulināro piedāvājumu izstādē prezentēja atpūtas komplekss “Lielbornes muiža”, ekoproduktu ražotājs “Lauksaimnieka gardumi” un stiprā alkoholiskā dzēriena ražotne “Kazanova Moonshine”, kuri piedāvā arī aizraujošas ekskursijas tūristu grupām.

Izstāde noritēja veiksmīgi, tika iegūti jauni kontakti un sadarbības partneri, apmaiņa ar tūrisma materiāliem.

Īpaša pateicība tiek izteikta Dvietes “Apsītēm”, kuri sniedza iespēju cienāt izstādes dalībniekus ar gardām Dvietes vīnogām, Z/S “Sēlija” par vīna degustāciju un kompleksam Silene Resort & SPA par Šmakovkas dzēriena degustāciju.

Augšdaugavas novada pašvaldības aģentūra “TAKA”
+371 65424147, taka@dnd.lv