Baltijā Edvīns Hadakovs lec vistālāk

Latvijas izlases sastāvā Baltijas U18 un U20 komandu čempionātā vieglatlētikā tika iekļauti divi Daugavpils novada sporta skolas audzēkņi – Edvīns Hadakovs (U18) un Ēriks Gusevs (U20). Tāllēkšanas un trīssoļlēkšanas disciplīnās piedalījās Edvīns, bet Ēriks – trīssoļlēkšanā. Sportistus startiem sagatavoja treneri Dmitrijs un Jana Hadakovi.

Pirmajā dienā uz starta izgāja E. Hadakovs, un izcīnīja pārliecinošu pirmo vietu tāllēkšanas disciplīnā. Pirmajos divos lēcienos neizdevās sasniegt pat septiņus metrus, bet piektais mēģinājums izdevās, un atkārtojot sezonas labāko rezultātu, konkurentiem neatstāja nekādas cerības.

Otrajā dienā trīssoļlēkšanas sacensībās U20 vecuma grupā Ē. Gusevam izdevās tikai pirmais lēciens (pārējie netika ieskaitīti), kas liedza iespēju pacīnīties par augstāku vietu. Rezultātā tūlīt aiz goda pjedestāla – ceturtā vieta (14,33m), no trešās vietas atpaliekot par 18 centimetriem, bet līdz uzvarētājam pietrūka 30 centimetru.

Arī trīssoļlēkšanas disciplīnā (U18) E. Hadakavs palika nepārspēts. Pēdējā mēģinājumā Edvīns uzrādīja sacensību labāko rezultātu – 14,94 metri, par pus metru tālāk nekā otrās vietas ieguvējs. Jāpiebilst vēl tikai, ka U20 vecuma grupā labākais rezultāts bija 14,62 metri.

Daugavpils novada sporta skolas audzēkņu rezultāti

1 dienaU18Edvīns Hadakovstāllēkšana1. vieta7,24m (atk. Lat SB*)
2 dienaU20Ēriks Gusevstrīssoļlēkšana4. vieta14,33m
U18Edvīns Hadakovstrīssoļlēkšana1. vieta14,94m

* atkārtots sezonas labākais rezultāts

Avots: sports.daugavpilsnovads.lv

Photos by Raul Mee (https://www.facebook.com/kergejoustik)