Bebrenes seniori piedalījās sadziedāšanās svētkos Cēsīs

Saule mijās ar lietu un vēju, bet Latvijas dziedošo senioru balsis nebeidza skanēt 22. augustā Cēsu parka estrādē. 45 senioru vokālie ansambļi izdziedāja savas mīļākās dziesmas un Kurzemes, Latgales, Rīgas, Vidzemes, Zemgales reģionu kopdziesmas. Augšdaugavas novadu Vislatvijas 3.Senioru vokālo ansambļu sadziedāšanās svētkos „Dziedot dzimu, dziedot augu!”  pārstāvēja Bebrenes pagasta senioru vokālais ansamblis „Sarma” un tā vadītāja Rita Kalvāne. Pasākuma izskaņā Jāņa Norviļa dziesma „Daugav’s abas malas…” apvienoja visus svētku dalībniekus, kuriem bija dota iespēja satikties, dalīties pieredzē un sadziedāties. Latvijas Pensionāru federācijas organizētie svētki bija izdevušies. Paldies Bebrenes pagasta pārvaldei un Ilūkstes novada pensionāru biedrībai par atbalstu.

Senioru vokālais ansamblis „Sarma”