Bērnības svētki Medumos

Aicinām visus Medumu pagasta bērnus, pēc iespējas ar saviem vecākiem vai vecvecākiem, š.g. 3. jūnijā sanākt kopā plkst. 14:00 uz Medumu pagasta pamatskolas futbola laukuma, kur notiks pasākums veltīts Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai “Šurum burum – prieku uzbur!”, kur kā bērni, tā arī viņu vecāki varēs piedalīties dažādās aktivitātēs, kuras padarīs šo dienu jo īpaši interesantu un prieka piepildītu!

Informējam, ka ļoti sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums notiks Medumu pagasta Tautas nama zālē.

Pasākums sāksies ar Latvijas robežsardzes kinologu paraugdemonstrējumu un turpināsies ar lielformāta bumbu spēlēm, hennas un mākslas darbnīcām.

Piedalīties var gan mazi, gan lieli.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana, iegūtie materiāli tiks izmantoti publicēšanai:

www.medumi.lv; www.facebook.com/medumuTN; www.daugavpilsnovads.lv

Informāciju sagatavoja:
Elizabete Poddubnova
Medumu pagasta Tautas nama vadītāja