Bezmaksas e-grāmatas, e-avīzes, audio un filmas vācu valodā – Digitālā bibliotēka Onleihe

Bezmaksas e-grāmatas, e-avīzes, audio un filmas vācu valodā – Digitālā bibliotēka Onleihe

Digitālā bibliotēka Onleihe bez maksas piedāvā vairāk nekā 23 000 medijus vācu valodā – aktuālas Vācijas dienas avīzes un žurnālus, materiālus vācu valodas apguvei, grāmatas pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem, nozaru literatūru un rokasgrāmatas, filmas, mūziku un klausāmgrāmatas. Daudzpusīgs piedāvājums katrai gaumei.

Detalizēta informācija par digitālo bibliotēku Onleihe pieejama saitē www.goethe.de/latvija/onleihe. Lapā atrodamas arī pamācības, kā ar dažādām ierīcēm (dators, iOS, Android) soli pa solim izmantot servisu.

Informāciju sagatavoja:

Zigrīda Murovska
Leiterin / Vadītāja
Information & Bibliothek / Informācija & Bibliotēka
Goethe-Institut Riga
Torņa iela 1
Rīga, LV-1050
Tel. 371 67 508190
Fax +371 67 323999
zigrida.murovska@goethe.de
www.goethe.de/latvija

Marina Baranovska
Daugavpils novada bibliotēku metodiskā centra vadītāja
Mob.: 26548693