Jauniešus aicina piedalīties dienas nometnē “Snapskills”

Pateicoties Daugavpils novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa “Attīsti sevi” un Līksnas pagasta pārvaldes finansējumam, biedrība “Līksnas jauniešu kopiena” organizēs dienas nometni “Snapskills” jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Nometne norisināsies no 11.-14. augustam, Līksnas Muižas parkā. Dienas nometnes “Snapskills” galvenais mērķis ir četru dienu garumā iepazīstināt jauniešus ar fotografēšanas pamatprincipiem.

Fotogrāfe Līga Vaidere pastāstīs par fotografēšanas pamatiem, fotoaparātu uzbūvi, fotogrāfiju apstrādi izmantojot dažādas programmas, savukārt, influencere Kristīne Krišjāne, sociālajā vietnē Instagram atrodama ar lietotājvārdu – Tina Ray, iepazīstinās ar influencera profesiju un tās priekšrocībām, kā arī kā kļūt pamanītam sociālajos tīklos. Dalība nometnē ir bezmaksas.

Pieteikšanās norisināsies līdz 30. jūlijam (ieskaitot).

NOMETNES VIDEOAFIŠA

Pieteikuma anketu meklē ŠEIT.