Darba devēji aicināti piedalīties diskusijā un seminārā “Jaunā darba vide”

Latvijas Darba devēju konferederācija (LDDK) aicina piedalīties Daugavpils pilsētas un Augšdaugavas novada darba devējus un uzņēmējdarbības atbalsta līderus diskusijā DARBA DEVĒJU MEET-UP un seminārā “Jaunā darba vide”, kas notiks šī gada 25.augustā plkst.11 tiešsaistē. Diskusijas mērķis ir veicināt iesaisti un viedokļu apmaiņu par uzņēmējdarbības videi būtiskiem jautājumiem valsts un pašvaldības kontekstā.

Reģistrācija: https://ej.uz/meetup_Daugavpils

Diskusijas un semināra saite Zoom platformā: https://us02web.zoom.us/j/87697126085

Diskusijas ietvaros iecerēts (ilgums līdz 1,5h):

 • izzināt uzņēmēju, pašvaldību līderu, biznesa atbalsta organizāciju viedokļus par uzņēmējdarbības vidi un sociālo dialogu,
 • pārrunāt makroekonomikas tendenču ietekmi uz reģioniem,
 • pārrunāt par uzņēmēju atbalsta iespējām Covid-19 laikā,
 • stāstīt par LDDK iespējām darba devēju atbalstam.

Semināra “Jaunā darba vide” aktuālās tēmas (ilgums 2 h):

 • Iekļaujoša darba vide
 • Dažādības vadība uzņēmumā
 • Ieteikumi koplīgumiem darba vides uzlabošanai
 • Darba vide Covid-19 laikā
 • Jaunās darba organizācijas formas
 • Bioloģiskie riski darba vidē
 • Nozaru vienošanas kā darba devēju ietekmes rīks
 • Mācības darba vidē (DVB mācības)
 • ES fondu iespējas uzņēmējiem

Seminārs ir aktuāls atbildīgajiem uzņēmumā par darba drošību un aizsardzību, personāla atlasi un vadību, kā arī aktuāli uzņēmuma vadītājam/īpašniekam. Pēc semināra saņemsiet praktisku informāciju prezentāciju veidā, apliecību e-pastā par semināra noklausīšanos (jāpiesakās reģistrācijas lapā https://ej.uz/meetup_Daugavpils), LDDK ekspertu kontaktus individuālu bezmaksas konsultāciju saņemšanai.

Latvijas Darba devēju konfederācija ir lielākā un ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir nacionāla līmeņa darba devēju pārstāvis, sociālekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai, pārstāv darba devēju intereses Saeimā. Vairāk informāciju par LDDK skatīt šeit: https://lddk.lv/par-lddk/