Daugavpils novadā pieejamas glempinga teltis – jaunums Latvijā!

Glempings (angliski glamping jeb glamorous un camping) ir glauna kempingošana, kad tiek piedāvāta iespēja baudīt dabu komfortablos apstākļos. Glempings ir lielisks veids ļauties nesteidzīgai atpūtai, baudīt mieru vai svinēt savus svētkus dabā. Tā var būt ērta, labiekārtota telts vai arī moderns, šarmants koka namiņš.

Daugavpils novada uzņēmējs, plostnieks, laivinieks, arī kempinga “Daugavas lokos” īpašnieks Ilmārs Lociks piedāvā iegādāties glempinga teltis. Uzņēmēja mērķis ir pilnveidot jaunu produktu grupu, glempinga telšu tīklu, tā palīdzot attīstīt naktsmītņu infrastruktūru un pieejamību bez milzīgiem ieguldījumiem.

Pēc uzņēmēja teiktā, šīs glempinga teltis ir labs biznesa paplašināšanās vai uzsākšanas modelis, ļoti kvalitatīvas, funkcionālas un pieprasītas, ražotas Vācijā.

Papildus jautājumu gadījumā, uzņēmējs Ilmārs Lociks aicina ar viņu sazināties, lai apspriestu visas nianses. Kontaktinformācija: 26552466, info@plostunoma.lv.

Informāciju sagatavoja:

Inna Bebre
Daugavpils novada pašvaldības aģentūra “TAKA”
Tālr.: +371 65424147
e-pasts: taka@dnd.lv
Facebook: Daugavpils novads.Travel
www.visitdaugavpils.lv