Daugavpils novadā uzstādītas 34 norādes uz tūrisma objektiem

Īstenojot projektu  “Daugavpils novada dabas un kultūras vērtību infrastruktūras uzlabošana un popularizēšana”, ko atbalstīja Lauku atbalsta dienests, uzstādītas 34 brūnās norādes zīmes, kas ved uz dažādiem kultūrvēsturiskiem un tūrisma objektiem Daugavpils novadā.

Daugavpils novada pašvaldības aģentūras TAKA direktors Rolands Gradkovskis pastāstīja, ka projektu realizē biedrība „Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs” sadarbībā ar Daugavpils novada pašvaldības aģentūru „ TAKA” un partnerību „Kaimiņi”. Šī projekta ietvaros  paredzētas ari citas aktivitātes – Ostrovas putnu vērošanas torņa rekonstrukcija, Slutišķu gravu takas izveide un informatīvo stendu izveide Daugavpils novada un pilsētas zoodārzu un minizoo teritorijās.

R. Gradkovskis uzsver, ka jau sen bijusi nepieciešamība uzstādīt šādas norādes uz vairākiem objektiem, lai tūristiem būtu vienkāršākā piekļuve, bet vienlaikus tā ir arī šo tūrisma objektu un novada popularizācija. Brūnās norādes tagad palīdzēs vieglāk nokļūt līdz tādiem objektiem kā  „Atpūtas komplekss „Virogna””, „Mini zoo „JuRita”, „Līksnas muižas parks”, „Slutišķu krauja” u.c.