Ilūkstes stadionā aizritēja sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

2019. gada 29. maijā Ilūkstes pilsētas stadionā notika Daugavpils novada un Ilūkstes novada sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Lai arī laiks nebija īpaši labvēlīgs, tas netraucēja dalībniekiem aktīvi piedalīties visās disciplīnās un arī izcīnīt medaļas šautriņu mešanā, riņķu mešanā mērķī, braukšanā ar invalīdu ratiņiem, kāršu spēlē, roku cīņā, tenisa bumbas mešanā mērķī, frīsbija metienos, boulingā, basketbola metienos grozā.

Pirms sacensībām notika ķermeņa iesildīšanās, kuras laikā tika demonstrēti vingrojumi veselīga dzīvesveida uzturēšanai ikdienā, paralēli sacensībām bija iespējams pārbaudīt savus veselības rādītājus – izmērīt asinsspiedienu, noteikt cukura līmeni.

Sacensību organizatori pateicas visiem sociālajiem darbiniekiem un sacensību dalībniekiem par izturību un atsaucību.

Pasākums tika īstenots projekta Nr. 9.2.4.2/16/1/070 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā” ietvaros.