Būvniecības procesa tiesiskumu nodrošinās Augšdaugavas novada būvvalde

12. augusta Augšdaugavas novada domes pašvaldības sēdē deputāti atbalstīja priekšlikumu, ka Augšdaugavas novada administratīvajā teritorijā būvniecības procesa tiesiskuma nodrošināšanu īstenos Augšdaugavas novada būvvalde, kas būs Daugavpils novada būvvaldes un Ilūkstes novada būvvaldes tiesību un saistību pārņēmēja.

Augšdaugavas novada būvvalde darbosies kā Augšdaugavas novada pašvaldības centrālās administrācijas struktūrvienība.

Turpmāk Būvniecības informācijas sistēmā būs reģistrēts Augšdaugavas novada būvvaldes konts, apvienojot Daugavpils novada būvvaldes un Ilūkstes novada būvvaldes kontus.

Augšdaugavas novada Būvvaldes pieņemšanas laiks:

• Augšdaugavas novada centrālā administrācija – pirmdienās 13.00 – 18.00; ceturtdienās 09.00 – 12.00;
  • Ilūkstes pilsētas administrācija – otrdienās 10.00 – 12.00.