Dāvātprieks Ziemassvētku laikā

Daugavpils novada Sociālā dienesta Dienas aprūpes centrā Višķos klienti par dāvanām domājuši jau sen. Jau no vasaras mēnešiem kopīgi viņi veltījuši laiku tam, lai sašūtu spilvenus Višķu Sociālās aprūpes centra klientiem – gados vecākiem cilvēkiem.

Maziem solīšiem, pārdomājot katru darbiņu kopumā tika sašūti 74 spilveni. Divu vienādu spilvenu nav, katrs no tiem ir individuāls, jo tas ir personu ar garīga rakstura traucējumiem (projekta 9.2.2.1./15/I/005 “Deinstitucionalizācijas pasākumu īstenošana Latgales reģionā” ietvaros) roku darbs.

Lai nodrošinātu dienas centra darbību, šūšanas un filcēšanas aprīkojums iegādāts projekta „Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošanai Daugavpils novadā”, Nr.9.3.1.1/19/I/037, ietvaros.

Attīstot sīko motoriku, iztēli, praktiskās iemaņas Višķu SAC klienti nesuši prieku un pārsteigumu katram cilvēkam ar veltīto uzmanību.

Lai visiem jauks šis svētku gaidīšanas laiks!