Digitālās prasmes uzņēmējdarbībā – tiešsaistes diskusija un uzņēmēju veiksmes stāsti

Jau šo trešdien (24. martā) norisināsies pasākumi Digitālās nedēļas ietvaros. Dienas tēma “Digitālās prasmes uzņēmējdarbībā”.

Visi pasākumi notiks tiešsaistē, Facebook platformā.

🗣 11:00 – 12:00 Diskusija “Prasmes – pirmais solis uz uzņēmuma digitālo transformāciju”

Diskusija būs skatāma Facebook: https://fb.me/e/1z9W9coVU

Diskusija tiks veltīta mūsu uzņēmējiem – kā celt prasmes un rīkoties atbilstoši šodienas tirgus prasībām, kā pieņemt jauno, digitālo un būt atvērtiem izmaiņām. Digitālā transformācija uzņēmumā sākās ar domas maiņu vadības līmenī. Apskatīsim labas prakses piemērus un noskaidrosim, kas ir uzņēmēja “Pamata komplekts” digitālo prasmju uzlabošanā.

🗣 12:00 – 17:00 Uzņēmumu digitālās pieredzes veiksmes stāsti

Veiksmes stāsti būs skatāmi Latvijas IT klastera Facebook lapā: https://fb.me/e/4cmRxf9RR

Piecās virtuālajās vizītēs viesosimies pie dažādu nozaru un lieluma uzņēmumiem un iepazīsimies ar viņu praksi dažādu IT risinājumu ieviešanā. Visi stāsti ir iepriekš ierakstīti, taču pēc katra sekos tiešsaistes diskusija, kurā būs iespējams uzdot jautājumus gan uzņēmumam, kurš ieviesis digitālo risinājumu, gan tā izstrādātājiem.

Visi pasākumi ir bezmaksas un laipni aicināts pievienoties ikviens interesents!