Dots starts Daugavpils novada atklātajam čempionātam basketbolā

11. novembrī Lāču pamatskolā tika dots starts Daugavpils novada atklātajam čempionātam basketbolā. Šogad turnīrā piedalās septiņas komandas, piecas no tām pārstāv vietējos pagastus – Ambeļus, Višķus, Vaboli, Naujeni un Kalupi, kā arī turnīrā piedalās Ilūkstes novada Pilskalnes pagasta un apvienotā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas / Valsts robežsardzes koledžas (RTA/VRK) komanda.

Pirmajā kārtā aizritēja četras spēles. Sīvā cīņā Ambeļi uzvarēja Kalupes komandu ar rezultātu 66:62. Spēlē, kurā sacentās Vabole pret Pilskalni, uzvarēja vabolieši ar rezultātu 82:50. Naujene sagrāva Višķus ar 93:53. Nepārspēta palika Vabole arī cīņā pret RTA/VRK komandu, spēli noslēdzot ar rezultātu 75:66.

Čempionāta galvenie tiesneši ir Sergejs Komļevs un Sergejs Pavlovs.

Nākamās turnīra kārtas Lāču pamatskolā notiks 19. un 20. novembrī, kur tiksies Vabole – Ambeļi, Višķi – Pilskalne, RTA/VRK – Naujene, Višķi – Kalupe un Pilskalne – Ambeļi.

Atgādinām, ka 2016.gada Daugavpils novada atklātā čempionāta basketbolā čempioni ir Naujenes pagasta komanda, otrajā vietā pērn ierindojās Kalupe un trešajā vietā – Vabole.

Jāatzīmē, ka 8.novembrī Lāču pamatskolā noritēja arī LBL 3.līgas spēle, kurā mājinieki – Daugavpils novada komanda – ar četru punktu pārsvaru uzvarēja Saulkrastu komandu. Šobrīd Daugavpils novada komanda savā grupā ieņem otro vietu.