Dubnas pagasta interešu kopa “Mulda” atzīmēja desmitgadi

Pirmajos pavasara svētkos Dubnas pagasta interešu kopa ,,Mulda” atzīmēja savu desmitgadi. Tik bērnišķīgi un bezbēdīgi gribējās saukt šo pasākumu, kurš veltīts ir mūsu interešu draugu kopas ,,Mulda” jubilejai. Bērni vien esam, tikai 10 gadi! Bet, ja nopietni, tie tomēr ir 10 gadi, kuri veltīti teātrim.

Dziedošajai folkloras kopai ,,Atzola” teātra spēlēšana tika piedāvāta 2009. gadā un ar prieku piedāvājums tika pieņemts. Pa šiem gadiem tika iestudētas un nospēlētas vairākas lugas; ,,Kā Jānis brauca sievu lūkotie”, Danskovītes “Ontons un vampīri”, ,,Sīvysmotes senču laiki”, “Dorgais pierkus”, ,,Zīmassvātku skečs”, ,,Dekretētājs” u.c.

 Liels gods un prieks par to, ka pasākumu apmeklēja ,,Muldas” skeču autore Ināra Ivanova.

 Kolektīva sastāvs gadu gaitā nedaudz mainījies. Ir gājis visādi, bet pārsvarā jautri. Teātris ir māksla.  Mūsu aktieri nāk pie jums, skatītāji, ar prieku, jūs esat viņu uzticamais atbalsts, viņi priecājās par jūsu smaidiem un aplausiem.

 Paldies draugiem Daugavpils novada Vaboles KN amatierteātrim ,,Nagaidama prīca”, Riebiņu novada Rušonas KN amatierteātrim ,,Iz sitīņa”, Aglonas novada Aglonas KN amatierteātrim par atsaucību un piedalīšanos interešu kopas ,,Mulda” desmitgadē.

Draugi, nepazaudējiet savus  skatītājus, iegūstiet aizvien jaunus! Esiet jautri un dāviniet prieku citiem!

Paldies visiem ciemiņiem un skatītājiem, kuri izvēlējās mūs atbalstīt un atrada laiciņu atnākt uz šo pasākumu.

Paldies Daugavpils novada Kultūras pārvaldei un Dubnas pagasta pārvaldei par atsaucību un piedalīšanos pasākumā.