Gāzbetona cūciņu veidošanas darbnīca

Īsi un konkrēti – ja cūkas gadā gribi īstu cūkas laimi, nāc uz darbnīcu! 24. janvārī plkst. 17.30, Naujenes kultūras centrā (Muzeja iela 6, Lociki) amatu meistara Valda Grebeža vadībā veidosim foršus rukšus par godu jaunajam gadam!

Ja gribi, lai kaimiņi no skaudības nokrīt ģībonī, kad tavs jaunais mākslas objekts – gāzbetona cūciņa – rotās tavu mazdārziņu vai papildinās viesistabas interjeru,  OBLIGĀTI piezvani mums pa tālruni 654 74268, lai rezervētu sev vienu no pieejamajiem sivēniem vai cūciņām.

Naujenes kultūras centrs brīdina – gāzbetona darbnīcas rada atkarību!

Informējam, ka darbnīcas laikā var tikt fotografēts un fotogrāfijas var tikt publicētas publiski pieejamās tīmekļa vietnēs!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268