Iegriežam jauno mācību gadu Maļinovā

30. augusta pēcpusdienā Maļinovas pagasta saieta nama laukumā norisinājās bērniem veltīts pasākums „Iegriežam jauno mācību gadu”.

Pasākums tika atklāts ar apsveikuma vārdiem topošajiem pirmklasniekiem, skolēniem un viņu vecākiem. Jelizaveta Kurakina un Tatjana Šņitko deklamēja dzejoļus par skolu. Paši jaunākie pasākuma dalībnieki – Artjoms Fomins un Anastasija Žare – ieskandināja savu pirmo skolas zvanu un pastāstīja dzejolīšus. Lai bērnus iepriecinātu, ciemos ieradās multfilmu varoņi Maša un Lācis.

Visi kopīgi spēlēja dažādas atjautības spēles. Pēc pasākuma bērnus ar vecākiem aicināja uz disenīti, lai izkustētos pirms skolas. Visi bērni saņēma nelielas pārsteiguma balviņas – lineālus, pildspalvas, vaska krītiņus, zīmuļus, burtnīcas, līmlapiņas, un labā garastāvokli devās mājup.

Visiem skolēniem novēlām sekmīgu jauno mācību gadu!

Informāciju sagatavoja: Maļinovas pagasta saieta nama vadītāja Natālija Davidova.