Izcils starts Daugavpils novada sporta skolas vieglatlētiem

Ar 10 medaļām no Latvijas čempionāta vieglatlētikā Kuldīgā atgriezās sporta skolas U-18 un U20 vecuma grupas vieglatlēti.

U-18 vecuma grupā 2 pirmās vietas izcīnīja Edvīns Hadakovs, kurš ar lielu pārsvaru uzvarēja visus savus konkurentus tāllēkšanā (6.85m) un trīssoļlēkšanā (14.77m). Edvīnam izskatās būs sarežģīta sezona, jo iepriekš viņš izpildīja normatīvu startam Latvijas izlases sastāvā Eiropas jaunatnes festivālam, kurš notiks Baku un tagad izcīnītās vietas nodrošināja arī viņa dalību Baltijas valstu čempionātā, bet vēl ir tikai pats sezonas sākums.

Uzvaru izcīnīja arī Olga Iganatjeva, trīssolī (11.84m), kura arī bija pārliecinoši labākā savā disciplīnā, Olgas dvīņu māsa Jūlija trešajā vietā (11.29m).

Divas medaļas izcīnīja Diāna Nedvedje, parādot raksturu un cīņas gribu Diāna izcīnīja medaļas sacensību programmas garākajās disciplīnās – 2.vieta 3000m (12:29.84min) un 3.vieta 2000m skrējienā ar kavēkļiem (7:56.94min). Divas medaļas arī Daņilam Proščinko 3.vieta 1500m (4:16.54) un 3.vieta 3000m (9:35.92).

Pārsteigumu saviem treneriem sagādāja Vladislavs Čemis, kurš lielā konkurencē bija otrais 60m sprintā (7.11sek.).  Mazliet nepaveicās meiteņu stafetes komandai, kuras pieļāva kļūdu stafetes maiņas laikā un līdz ar to paliekot ceturtās,  tikai nedaudz vairāk, kā pussekundi zaudējot trešajai vietai.

Ļoti priecē, ka gandrīz visi sportisti šajās visatbildīgākajās sacensībās uzrādīja personiskos rekordus, tas noteikti ir treneru Janas un Dmitrija Hadakovu nopelns, ir nepieciešama liela meistarība un trenera talants, lai tā sagatavotu audzēkņus un noskaņotu tieši atbildīgākajiem startiem.

U-20 vecuma grupā 2.vietu kavēkļu skrējienā izcīnīja trenera Sergeja Petrakova audzēknis Vladislavs Suvorovs (6:20.44).

Nākošie starti Latvijas čempionā būs U-16 vecuma grupai, kurš notiks 23.-24.februārī Rīgā. Gaidīsim iepriecinošas ziņas!

FOTOGALERIJA

Informāciju sagatavojis:
Sporta skolas direktors
Jānis Skrinda