Zināma kandidatūra Izglītības pārvaldes vadītāja amatam

Daugavpils novada domes Personāla jautājumu izskatīšanas komisija atklātā konkursa kārtībā izvērtēja Izglītības pārvaldes vadītāja amatam iesniegtos pieteikumus un starp 4 kandidātiem izvēlējās Janitas Zarakovskas kandidatūru. Līdz šim Janita Zarakovska ir strādājusi par Izglītības pārvaldes galveno speciālisti – metodiķi.

Janitai Zarakovskai ir maģistra grāds pedagoģijā un bakalaura grāds psiholoģijā. Izglītības sistēmā viņa strādā kopš 1985. gada. Darba pieredze pedagoģiskajā un izglītības vadības jomā ir 34 gadi. Kā atzīst pati Janita Zarakovska, darba pieredze, kas gūta līdz šim, ir bijusi rezultatīva. Janita Zarakovska kā eksperts vairākus gadus ir piedalījusies ne tikai Daugavpils novada, bet arī citu novadu skolu izvērtēšanā, apguvusi direktoru darba vērtēšanas metodiku, kā arī ieguvusi labas zināšanas vadības darba organizēšanas metodoloģijā. Arī līdzšinējais darbs, strādājot par Izglītības pārvaldes galveno speciālisti – metodiķi, ir prasījis nepārtrauktu personāla vadību, kas vienlaikus ir devis pietiekamu pieredzi. Janitai Zarakovskai ir ievērojama pieredze arī projektu vadīšanā.

Izglītības pārvaldes vadītājs amatā tiks apstiprināts pēc Izglītības un zinātnes ministrijas saskaņošanas un Daugavpils novada domes deputātu apstiprināšanas.