Izlozēti Augšdaugavas novada pašvaldības vēlēšanu kandidātu sarakstu numuri

2021. gada 13. aprīlī Augšdaugavas novada pašvaldības Vēlēšanu komisija organizēja 2021. gada 5. jūnija Augšdaugavas novada domes vēlēšanām reģistrēto kandidātu sarakstu numuru izlozi, kurā piedalījās kandidātu sarakstu iesniedzēji un plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

Atšķirībā no iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām, 2021. gada 5. jūnija pašvaldību vēlēšanu zīmēs tiks drukāts kandidātu saraksta numurs.

Izloze notika kandidātu sarakstu reģistrēšanas secībā un izlozi vadīja Augšdaugavas novada pašvaldības Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Ināra Natarova.

Atbilstoši izlozētajiem kandidātu sarakstu numuriem visos vēlēšanu iecirkņos tiks sagatavoti vēlēšanu zīmju komplekti izlozētās numerācijas secībā.

Kandidātu saraksts

Izlozētais kandidātu saraksta numurs
Jaunā konservatīvā partija, Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”, Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”1
„Daugavpils novada partija”2