Izstāde “No skaitāmiem kauliņiem līdz elektroniskai skaitļošanas tehnikai”

Maija mēnesī Naujenes tautas bibliotēkas izstāžu cikla “Bibliotēkas vitrīnas stāsti” ietvaros skatāma Alekseja Sokolova skaitļošanas tehnikas kolekcijas izstāde “No skaitāmiem kauliņiem līdz elektroniskai skaitļošanas tehnikai”.

Nākot uz bibliotēku pēc grāmatām, ceļā uz grāmatu izsniegšanas vietu ir iespēja apskatīt šo izstādi. Izstāde darbosies līdz 31. maijam Naujenes tautas bibliotēkā tās darba laikā, Daugavas ielā 31A, Kraujā, Naujenes pagastā, Daugavpils novadā. Tālr. 65450246, biblioteka@naujene.lv . Paldies Aleksejam Sokolovam par atsaucību un iespēju skatīt šo jauko kolekciju Naujenes tautas bibliotēkā.

Vairāk par izstādi un tās eksponātiem skatīties šeit:  https://naujenestautasbibliotka.blogspot.com/2021/05/no-cikla-bibliotekas-vitrinas-stasti.html.