Janvārī kopienu līderi tiešsaistē mācīsies par iesaistes iespējām

2021. gada 12. janvārī tiks uzsāktas tiešsaistes apmācības 20 esošajiem un topošajiem Daugavpils pilsētas, Daugavpils un Ilūkstes novadu kopienu līderiem, parādot iespējas, kā uzturēt komunikāciju tiešsaistē. Četru nodarbību laikā sertificēta personības izaugsmes trenera un digitālo prasmju eksperta pavadībā dalībniekiem būs iespēja pilnveidot savas tiešsaistes komunikācijas prasmes, iegūstot pārliecību, ka attālināti var komunicēt tikpat efektīvi, kā satiekoties klātienē. Tiešsaistes apmācības norisināsies no 2021.gada 12.janvāra reizi nedēļā, katru otrdienu, no plkst. 18:00 līdz 20:00. Pieteikšanās tiešsaistes apmācībām ir atvērta līdz  2021. gada 5. janvārim, aizpildot anketu https://ej.uz/robezu_nav. Apstiprinātie dalībnieki tiks konsultēti par tiešsaistes rīku lietošanu pirms apmācībām, tādēļ nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas vai pieredze tiešsaistes rīku izmantošanā. Informācija par apmācību norisi tiks izsūtīta apstiprinātajiem dalībniekiem līdz 2021.gada 7.janvārim uz pieteikuma formā norādīto e-pastu

2020. gada novembra vidū biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” kopā ar British Council pārstāvniecību Latvijā, izvērtējot iesniegtos projekta pieteikumus kopienu iniciatīvu konkursa “Darbīgās kopienas Latgalē” 2.kārtai, piešķīra finansējumu biedrības “Lai sapņi piepildās” projekta “Kā būt kopā attālināti jeb robežu nav” īstenošanai. Projekta mērķis ir veicināt kopienu attālinātās iniciatīvas, tādā veidā rodot risinājumu COVID-19 radītajām problēmām, kā attālināšanās un atsvešināšanās, jo kopienas šobrīd nevar satikties klātienē. Efektīvai attālinātajai komunikācijai kopienu esošie un topošie līderi pilnveidos savas digitālās iemaņas, kas radīs viņos pārliecību un iedrošinās uz attālinātajām aktivitātēm, gan pašiem rīkojot tiešsaistes aktivitātes, iesaistot tajās dalībniekus, gan iesaistoties citu rīkotajās iniciatīvās.

Biedrības “Lai sapņi piepildās” projekts “Kā būt kopā attālināti jeb robežu nav” tiek īstenots ar biedrības “Dienvidlatgales NVO atbalsta centra” atbalstu, un tas ir tapis sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā “People to People Cultural Engagement” programmas ietvaros. Vairāk par British Council darbību Latvijā: www.britishcouncil.lv.

Papildus informācijai:
Kristīne Saulīte, biedrības vadītāja, tālr. 26166653
Jekaterina Antonova, projekta vadītāja, tālr. 26123495