Jaunatne aicina piedalīties labdarības akcijā

Jau ceturto gadu Daugavpils novada jaunatne ikgadējā jaunatnes salidojuma ietvaros rīko labdarības akciju. Šo gadu garumā jaunieši palīdzēja mazajiem pirmklasniekiem piepildīt savas skolas somas, palīdzēja Daugavpils novada Demenes pagasta dzīvnieku patversmei “Otrā māja”, devās ar dāvanām pie Naujenes bērnu nama bērniņiem.

Šogad akcija tiek rīkota, sadarbojoties ar Daugavpils reģionālo slimnīcu. Labdarības akcijas ietvaros aicinām ikvienu ziedot krāsojamās grāmatas, krāsainos zīmuļus un flomāsterus, puzles, galda spēles, grāmatas, u.c. mantas, kas ļaus padarīt Daugavpils reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļas mazo pacientu ikdienu krāsaināku.

Ziedojumus ir iespējams nogādāt uz Daugavpils novada kultūras centru “Vārpa” (Dobeles ielā 30) līdz 2. augustam. Kontaktpersona: Olesja Ņikitina, tālr. 22379486

Aicinām ikvienu būt atsaucīgam un piedalīties labdarības akcijā!