Jaunatnes intelektuālajā spēlē uzvar Vaboles jaunieši

Aizvadītajā piektdienā aizritēja Daugavpils novada jaunatnes intelektuālo spēļu II kārta, kas šoreiz norisinājās Dubnas pagasta kultūras namā.

Par spīti siltajam laikam, kad aizvien vairāk laika gribas pavadīt saulē, spēlē piedalījās 12 komandas, kurām nācās atbildēt uz 36 jautājumiem. Šoreiz 3 spēles kārtas bija veltītas šādām tēmām – Faktu kaleidoskops, Spēļu pasaule, Aprīlis – joku mēnesis. Pirmo divu kārtu laikā rezultāti bija mainīgi, jo līderos bija dažādas komandas. Uz daudziem  jautājumiem spēja atbildēt vien viena komanda. Spēles rezultātā trešajā vietā ierindojās iepriekšējās kārtas uzvarētāji – Maļinovas pagasta jaunieši, otrajā vietā ierindojās Medumu pagasta jaunieši, savukārt uzvaras laurus plūca Vaboles pagasta jauniešu komanda.

Mēs pateicamies Dubnas pagasta jauniešiem un jaunatnes lietu atbildīgajai Nadeždai Libikai par atbalstu spēles organizēšanā un gardām uzkodām. Kā arī liels paldies Daugavpils Universitātei par spēles jautājumu sagatavošanu un spēles vadīšanu.

Tiekamies jaunatnes intelektuālo spēļu cikla III kārtā rudenī.

FOTOGALERIJA