Juzefovas parkā runāja koki…

“Labs vakars, mans Juzefovas parka viesi!” – tieši tā Juzefovas parka Ozols uzrunāja ik katru, kas 18. novembra vakarā ieradās Juzefovas parkā. Latvijas dzimšanas dienā Juzefovas parka koki runāja, stāstīja gan par Latvijas valsts ģerboni, gan par laimi, kuru varot sajust iesēžoties Laimes krēslā, gan par augšanu, svētkiem, Naujenes pagastu un pat dziedāja.

Lielu paldies sakām visiem, kas Latvijas dzimšanas dienā bija kopā ar mums, tiem, kas palīdzēja Juzefovas parkam iemirdzēties svētkos. Īpašu paldies vēlamies izteikt Augšdaugavas novada kultūras centra “Vārpa” kolektīvam; Mārim Susejam, Edgaram un Annijai Davidčukiem, Aijai Smit, kas neskatoties uz to, ka atrodas tālu no Latvijas, svētkos bija kopā ar mums caur dziesmas pirmatskaņojumu.

Daudz laimes, Latvija!

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

www.facebook.com/NAUJENESKC

Tālrunis uzziņām 654 74268