Kalkūnes jaunieši īstenos “Veselīga dzīvesveida skolu”

No 24. līdz 28. jūnijam Kalkūnes pagastā tiks īstenota nometne „Veselīga dzīvesveida skola”. Nometnes mērķis ir, izmantojot neformālās izglītības aktivitātes, veicināt Kalkūnes jauniešu vidū interesi par veselīgu dzīvesveidu un brīvprātīgo darbu Kalkūnes pagastā.  Nometnes dalībniekiem būs iespēja neformālā veidā uzzināt par veselīgu dzīvesveidu un brīvprātīgo darbu. Jauniešiem tiks organizētas neformālās lekcijas par veselīgu uzturu, vitamīniem, praktiskās nodarbības par augiem, ūdeni, pirmo palīdzību, fizisko labsajūtu un sportu, kopīgas jogas, meditācijas un kulinārijas nodarbības. Papildus tiks organizētas teorētiskās un praktiskās aktivitātes par brīvprātīgo darbu un tā iespējām Kalkūnē. Nometnes dalībnieki paši arī organizēs akciju „Vesels Kalkūnē”. Nometne veicinās jauniešu informētību un interesi par veselīgu dzīvesveidu  un brīvprātīgo darbu Kalkūnes jauniešu vidū.

Ja arī tu vēlies būt daļa no mūsu foršās jauniešu komandas un piedalīties nometnē, sazinies ar mums pa e-pastu natalija.polovaja@kalkuni.lv vai zvani +371 27122115.