Kalkūnes pagastā noslēdzās konkurss “Lieldienu olu cīņas”

Tuvojoties Lieldienām Kalkūnes pagasta jaunieši ir aktīvi piedalījušies jauniešiem organizētajā konkursā “Lieldienu olu cīņas”.  Konkursa galvenais uzdevums bija radoši izpausties un pēc iespējas kreatīvāk izkrāsot Lieldienu olu dekorācijas. Pie dekorāciju izveides aktīvi darbojās 13 jaunieši. Katrs no viņiem radīja interesantas Lieldienu olu dekorācijas, bija izkrāsotas olas gan tradicionālā noskaņā, gan mūsdienīgā veidā, kā arī radītas Lieldienu olu dekorācijas patiešām mākslinieciskā noskaņā. Par katra konkursa dalībnieka radīto Lieldienu olu, ikviens interesents varēja balsot no 31. marta līdz 6. aprīlim Kalkūnes pagasta jaunatnes facebook kontā atbalstot sev tīkamāko.

Sīvā cīņā ar 150 balsīm I. vietā ierindojās Evelina Prokofjeva. II. vietā ierindojās Valērija Aņisimova, par kuras darbu nobalsoja 92 cilvēki. Savukārt III. vietu iegūst Anastasija Lapekina, par kuras Lieldienu olas dekorāciju nobalsoja 81 cilvēks. Pirmo trīs vietu ieguvējas tika apbalvotas ar īpašām balvām, kā arī visi pārējie konkursa dalībnieki saņēma nelielas balvas par piedalīšanos.

Pateicoties Kalkūnes pagasta jauniešiem, kas piedalījās konkursā “Lieldienu olu cīņas”, Kalkūnes pagastā tika radīta īpaša Lieldienu noskaņa, kas priecē ikvienu pagasta iedzīvotāju. Konkursa ietvaros tika radītas 40 Lieldienu olu dekorācijas un 16 Lieldienu zaķi. Konkursa dalībnieku Lieldienu dekorācijas būs skatāmas Kalkūnes pagastā līdz 6. maijam.  Noslēgumā vēlamies pateikt lielu PALDIES, visiem konkursa dalībniekiem, kā arī cilvēkiem, kas aktīvi balsoja par saviem favorītiem.