Koncerts “Skaņas uz akmens II”

Aglonas novada Aglonas bazilikas jauktais koris “Assumpta” trešdien, 5. jūnijā plkst. 18:00 aicina Vārkavas, Preiļu, Aglonas, Līvānu, Riebiņu, Daugavpils u.c. novadu iedzīvotājus uz koncertu “Skaņas uz akmens 2”.

Šoreiz koncerts divās daļās.
Vispirms, plkst. 18:00 ieskandinām un ar lūgšanām iedziedam šo skaisto Latgales pērli – skanīgajā Kalupes Evaņģēliski Luteriskajā baznīcā (“Izdegas”, Vārkavas nov., Rožkalnu pag.), pēc tam, koncerta turpinājumā, plkst. 19:00 tiksimies un ar dziesmām apvīsim diženo Nīcgales Lielo akmeni (Daugavpils nov., Nīcgales pag.).

Koncertos par ziedojumiem būs iespējams iegādāties audio CD kompaktdisku “Jaunova svātō Aglyunas bazneicā”.
Lietus gadījumā uz Nīcgales akmens paredzētais koncerts tiks pārcelts Rožkalnu Kultūras namā (Rimicāni, Saules iela 16, Rožkalnu pag., Vārkavas nov.).

Uz tikšanos 5. jūnijā, plkst. 18:00 Kalupes Evaņģēliski Luteriskajā baznīcā un plkst. 19:00 pie Nīcgales Lielā akmens!

Akmens dod spēku caur dziesmu!