Labdarības akcija Daugavpils reģionālas slimnīcas maziem pacientiem

Daugavpils novada jaunatnes salidojuma laikā tika organizēta Labdarības akcija,  kuras laikā tika savāktas dāvanas un noderīgas mantas Daugavpils reģionālas slimnīcas maziem pacientiem. Lai iepriecinātu mazus pacientus Bērnu nodaļā pasākuma laikā tika saziedotas kancelejas preces, krāsojamās grāmatas, rotaļlietas, grāmatas un dažāda veida attīstošas spēles.  Pēc salidojuma, pasākuma organizatori devās uz slimnīcu, lai nogādātu labdarības akcijas laikā saziedotas mantas uz bērnu nodaļu. Liels paldies Daugavpils reģionālās slimnīcas pārstāvjiem par sadarbību un komunikāciju!

Apciemojot slimnīcas bērnu nodaļu tika uzsvērts tas, ka, pavadot laiku slimnīcā maziem pacientiem jāatrod iespēja sevi aizņemt  un aizmirst par slimībām un kaitēm. Mēs ļoti ceram, ka mēs varēsim uzdāvināt bērniņiem vismaz nelielu daļiņu prieka un pozitīvo emociju.

Daugavpils novada jaunieši novel maziem pacientiem stipru veselību!