Latvijas mazo skolu reitinga topā iekļūst Špoģu vidusskola

Ir nopublicēts ”Latvijas skolu reitings 2021”. Tajā skolas tika sadalītas lielajās un mazajās skolās, kā arī ģimnāzijās.

Mazo skolu reitingā šogad tika iekļautas 24 skolas. To starpā Špoģu vidusskola ierindojās 6. vietā ar 13 ballēm. Špoģu vidusskolu apsteidza RTU inženierzinātņu vidusskola (123,33 balles), kas ierindojās 1. vietā, tai sekoja Rudzātu vidusskola (29,24 balles), Daugavpils Saskaņas pamatskola (20,91 balles), Auces vidusskola (19 balles) un Rēzeknes 5. vidusskola ar 13,33 ballēm.

Ģimnāziju topā, pirmo reizi 30 gadu laikā Rīgas Valsts 1. ģimnāzija zaudēja līderpozīciju un ierindojās 2. vietā. Par labāko ģimnāziju šogad atzīta Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, savukārt 3. vietā ierindojās Rīgas Valsts vācu ģimnāzija.

Lielo skolu reitingā 1. vieta – Rīgas 10. vidusskolai, 2. vieta – Rīgas 40. vidusskolai, bet 3. vieta – Rīgas Franču licejam.

Skolu reitingu veido, pamatojoties uz valsts un atvērto olimpiāžu rezultātiem, skolu zinātnisko konferenču rezultātiem un citiem sasniegumiem. Ar savu darbību fonds vēlas palīdzēt valstij un sabiedrībai izaudzināt talantīgos skolēnus, kas nākotnē būs valsts intelektuālais balsts.

Skolu reitings ir pieejams šeit.