Lekcijā uzzināsiet, kā uzlabot komunikācijas spējas

 

Veicinot izpratni par veselīga dzīvesveida nozīmīgumu, projekta “Pasākumi vietējas sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas novadā” ietvaros decembrī tiks organizētas šādas nodarbības:

10.decembrī plkst. 13.00 “Kā uzlabot savas komunikācijas spējas un kas traucē sekmīgai sarunai”. Lektore Diāna Zande  (psiholoģijas zinātņu doktore klīniskajā psiholoģijā, kognitīvi biheiviorālā terapeite)

Lai gan šķiet, ka saruna ir kaut kas dabisks un sarunāšanās prasmes nav jāmācās, tomēr bieži saruna beidzas ar strīdu, klusēšanu vai pārpratumiem. Nodarbībā runāsim par to,  kādi ir sekmīgas sarunas pamata principi? Kādas ir biežākās kļūmes komunikācijā un kā tās samazināt? Kā sekmēt to, lai bērns (partneris, kolēģis) vēlas ar mums runāt?

Visas nodarbības tiks organizētas tiešsaistē, tām pieteikties var ŠEIT (https://webanketa.com/forms/6cskecsp60qp8dhpcgr68c9m/)