Lieldienās maļinovieši devās ekskursijā

Gatavojoties svētkiem, pie Maļinovas saieta nama  uzziedēja ļoti neparasts un pavasarīgs Lieldienu koks. Paiet garām to nepamanot, nav iespējams. Lieldienu koka rotāšanas procesā piedalījās pieaugušie un bērni, radot svētku noskaņu sev un citiem. Otrajās Lieldienās, saulainā pēcpusdienā, ar rotaļām, olu ripināšanas un meklēšanas sacensībām, Maļinovā ieskandināja Lieldienas.

Lieldienu svinības turpinājās ar braucienu uz Mini Zoo „JuRita”, kur pagasta iedzīvotājiem bija iespēja iepazīties ar dažādiem dzīvniekiem. Īpašu lielu prieku bērniem sagādāja pundurtrusīši, kuri ar mīkstajiem purniņiem meklēja barību,  ko bērni tiem piedāvāja. Tāpat bērniem un pieaugušajiem prieku un pozitīvas emocijas sagādāja nepacietīgie kazlēni, lepnās lamas ar savu izcilo stāju un mīļie ēzelīši.

Paldies Mini Zoo darbiniekiem par sadarbību un Maļinovas pagasta pārvaldei par atbalstu! Īpašs paldies pagasta aktīvajiem iedzīvotājiem, kuri piedalījās Lieldienu svinībās Maļinovā!

Informāciju sagatavojusi:
Jeļena Vasiļjeva
Maļinovas SN vadītāja