Lieldienu zaķu veidošanas radošā darbnīca Naujenē

Zaķītis pūkains, zaķītis ar garām ausīm, zaķītis mazs, zaķītis liels! Zaķītis no gāzbetona? Kāpēc gan ne?!

Pavasaris nāk cilpodams un arī zaķi vēlas iecilpot jaunā saimē! Kupliniet savu saimi ar īstu Lieldienu zaķi! Darbnīcas apmeklētāji, kuriem liksies, ka zaķīti uzturēt tiem nav pa spēkam, varēs izveidot un izkrāsot raibas Lieldienu olas no gāzbetona – tik raibas, cik nu iztēle ļauj.

Gaidīsim Jūs Naujenes kultūras centrā, 28. martā plkst. 17.30, kuru amatu meistars Valdis Grebežs pārvērtīs par īstu Lieldienu zaķu fabriku!

Valdis Grebežs ir Amatu meistars keramikā, taču viņš strādā ne tikai ar mālu, bet arī ar koku, stiklu, klūgām un akmeni, 28. marta darbnīcā, kā izejmateriāls tiks izmantots gāzbetons.

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki