Ligita Liepiņa saņēma Labklājības ministrijas konkursa balvu

24. martā Rīgas Latviešu biedrības namā svinīgā ceremonijā apbalvoti labākie sociālie darbinieki Latvijā, kuri noteikti konkursa “Labākais sociālais darbinieks 2016” laikā. Nominācijā “Darba devēja un/vai profesionālās apvienības izvirzītais sociālā dienesta sociālais darbinieks” balvu saņēma Daugavpils novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece Ligita Liepiņa.

Galvenās balvas saņēmēja „Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2016” ir Rīgas Sociālā dienesta sociālā darbiniece ar ģimenēm ar bērniem Jana Pūķe.

Nominācijā „Iedzīvotāju izvirzītais nevalstiskā sektora sociālais darbinieks” balvu saņēma Latvijas Nedzirdīgo savienības Rehabilitācijas centra sociālā darbiniece Sandra Gutāne.

Nominācijā „Iedzīvotāju izvirzītais sociālā dienesta sociālais darbinieks” balvu saņēma Balvu novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece Kristīne Novika.

Nominācijā „Darba devēja un/vai profesionālās apvienības izvirzītais sociālās institūcijas, struktūrvienības, nodaļas vadītājs” balvu saņēma Tukuma novada Sociālā dienesta Sociālo pakalpojumu nodaļas vadītāja Jeļena Hodakovska-Migunova.

“Labākie sociālie darbinieki Latvijā izraudzīti jau ceturto reizi. Un ir patiess gandarījums redzēt, ka ieviestā tradīcija nostiprinās – ar katru gadu pieteikto pretendentu skaits dažādās nominācijās arvien pieaug. Šī apbalvojuma patieso būtību saskatu tajā, ka dalībai un nominācijām nozares profesionāļus izvirza Latvijas iedzīvotāji – gan individuāli, gan kā darba devēji. Tas ir apstiprinājums tam, ka sociālā darba nozīmi un veikumu novērtē!” suminot nominantus norādīja labklājības ministrs Jānis Reirs.

Balvas pasniegšanu Labklājības ministrija rīkoja sadarbībā ar Sociālo darbinieku biedrību, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienību un Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociāciju, kuru pārstāvji strādāja žūrijā, lai vērtētu iesniegtās anketas un piešķirtu atbilstošus titulus.

Avots: Labklājības ministrija