Mācību poligonā “Meža Mackeviči” decembrī tiek apmācīti zemessargi un karavīri

Decembrī Augšdaugavas novada Vaboles pagasta militārajā poligonā “Meža Mackeviči” notiek Zemessardzes militārās apmācības, kuru mērķis ir uzturēt un uzlabot zemessargu un karavīru individuālās un kolektīvās iemaņas.

Šonedēļ poligonā kārtējās mācības un ieskaites organizētas stacionārās šaušanas nodarbību vadītājiem no Zemessardzes 3. Latgales brigādes bataljoniem. Arī turpmāk poligonā “Meža Mackeviči” norisināsies militārās apmācības process. Katram uzdevumam un apmācībai tiek pielāgotas valstī noteiktās Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanas drošības prasības.

Mācību laikā poligona apkaimē pārvietojas militārā tehnika, bruņoti karavīri un zemessargi. Tikai poligonā tam īpaši paredzētās vietās tiek izmantota mācību un kaujas munīcija, kā arī kaujas imitācijas līdzekļi. Nacionālie bruņotie spēki aicina ar izpratni izturēties pret iespējamiem pārvietošanās īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties apmācību laikā: pārvietošanās ierobežojumi, drošības apķēdējums poligona apkārtnē u.c.

Mācību poligona “Meža Mackeviči” teritorijā ir aizliegts aiztikt jebkādu munīciju, tās sastāvdaļas vai citus aizdomīgus priekšmetus. Atrodot tos, apzīmējiet priekšmetu atrašanās vietu un nekavējoties ziņojiet poligona administrācijai, zvanot uz tālruņa numuru 27883109!

Informāciju sagatavoja:
Zemessardzes 3. Latgales brigādes Informācijas operāciju daļa
Tālrunis: 26192444
E-pasts: erika.bondarenko@mil.lv