Maļinovas bērni un jaunieši ciemojās pie amatnieka Vara Vilcāna

Daudziem  vasara saistās ar sauli un brīvības sajūtu, kad skolas dzīve ir aiz muguras un priekšā vēl daudz dienu un stundu, lai kārtīgi atpūstos. Bet pēc pārim dienām izrādās, ka nodarboties nav ar ko, un mūsdienu bērns vai jaunietis atrod vieglāko ceļu, kā pavadīt laiku – īsto dzīvi viņam aizvieto virtuālā realitāte.

9. jūlijā, diezgan lietainā dienā, Maļinovas pagasta saieta nams nolēma dot iespēju vietējiem bērniem un jauniešiem atrast jaunas izjūtas, apmeklējot kādu jauku vietu Daugavpils novadā. Un šoreiz pagasta interesentiem bija iespēja piedalīties ekskursijā uz Vaboles pagastu, ciemojoties pie z/s „Kļavas” īpašnieka – radoša un daudzpusīga cilvēka, Vara Vilcāna.

Varis pastāstīja, kā arī detaļās parādīja koka karotes tapšanas procesu. Tāpat uz vietas ar motorzāģi izgrieza no koka gabala sēnīti.
Visiem brauciena dalībniekiem, kā zēniem, tā arī meitenēm, bija iespēja savus spēkus izmēģināt loka šaušanā.

Paldies Varim par interesanti un lietderīgi pavadītu laiku!

Paldies pagasta pārvaldei par atbalstu!

Informāciju sagatavojusi:
Maļinovas saieta nama vadītāja Jeļena Vasiļjeva