Maļinovas pagasta atklātajā futbola čempionātā jauniešiem pārliecinošu uzvaru guva Kalkūnes pagasta jaunieši

4. septembrī notika Maļinovas pagasta jauniešu atklātais futbola čempionāts 13  -19 gadus veciem jauniešiem, kurā piedalījās 4 jauniešu komandas no Kalkūnes, Biķernieku, Sventes un Maļinovas pagastiem.

Šoreiz jaunieši vēlējas daudz futbola, tāpēc tika aizvadītas spēles starp katru komandu un uzvarētāji tika noteikti pēc izcīnīto punktu summas.

Par čempionāta uzvarētājiem kļuva Kalkūnes pagasta jaunieši, kuri tika apbalvoti ar uzvarētāju kausu, 2. vietu izcīnīja Biķernieku pagasta jaunieši, 3. vietu ieguva Sventes pagasta jaunieši. Mājinieki tika apbalvoti ar pateicībām.

Atklātā futbola čempionāta laikā tika noskaidroti arī labākie spēlētāji katrā komandā. Kalkūnes komandai –  Deniss Pavlovs, Sventes pagasta jauniešu komandai – Gļebs Ivanovs, Biķernieku pagasta komandai – Dmitrijs Volodzko, Maļinovas komandai  –  Edgars Ungurs.

Liels paldies tiesnesim Aleksandram Terentjevam, kurš cītīgi tiesāja jauniešu spēles. Paldies Maļinovas pagasta pārvaldei par finansiālu atbalstu sacensību rīkošanā. Paldies jauniešiem, jaunatnes lietu atbildīgajiem, sporta atbildīgajiem, kas atbrauca, piedalījās un atbalstīja savējos.

Informāciju sniedza: Dagnija Romanovska – Aleksejeva, Maļinovas pagasta jaunatnes lietu speciāliste