Maļinovas pagasta svētki

20. jūlijā Maļinovas pagasta iedzīvotāji varēja atpūsties no ikdienas darbiem, kopīgi svinot Maļinovas pagasta svētkus.

Pagasta svētki – ir svētki visiem pagasta iedzīvotājiem, kas dzīvo vai kādreiz dzīvoja Maļinovas pagastā. Arī šogad šī svētku diena tika nosvinēta godam.

Pēcpusdienā ciematu pieskandināja bērnu balsis un smiekli, mazuļi izklaidējās piepūšamajās atrakcijās, pusaudžiem īpašu prieku sagādāja virtuālās realitātes atrakcija.

Vakarpusē iedzīvotājus un ciemiņus aicināja svētku koncerts „Pa dzimto pusi…” ar krāšņiem priekšnesumiem vietējo un vieskolektīvu sniegumā.

Svētku koncertā klātesošos uzrunāja Maļinovas pagasta pārvaldes vadītājs Arkādijs Karņickis, kas sveica pagasta aktīvākos iedzīvotājus.

Skatītāji ar prieku pavadīja visu pašdarbības kolektīvu uzstāšanos. Sirsnīgs paldies Daugavpils novada Kalkūnes jauniešiem no deju kolektīva „Viva of dance” un pagasta saieta nama radošajiem kolektīviem: vokālajiem ansambļiem „Avenes” un „Ivuški”, vadītāja Aija Ozoliņa, un deju kolektīvam „Druvāni”, vadītāja Antra Dombrovska. Īpašs paldies solistei Zojai Markelovai un viņas dziedošajai ģimenei par skaistām dziesmām ģitārmūzikas pavadījumā.

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem, apmeklētājiem, Maļinovas pagasta pārvaldei un Daugavpils novada domei par skaistiem svētkiem Maļinovā!

Informāciju sagatavojusi:
Maļinovas saieta nama vadītāja
Jeļena Vasiļjeva