Maļinovas senioru ekskursija uz Latgales zoodārzu

Burvīgajā rudens dienā, 8. oktobrī, Maļinovas pagasta seniori devās ekskursijā uz Latgales zoodārzu Daugavpilī.

Seniori jutās priecīgi kā bērni, gluži kā atgriežoties bērnībā. Ekskursijas vadītājam tika uzdots daudz jautājumu par dzīvniekiem, par to uzturēšanu un ēdināšanu. Kā eksotiskie dzīvnieki jūtas un uzvedas zoodārzā, cik lieli izaug un cik gadus dzīvo, kā arī daudz ko citu. Ekskursijas vadītājs ļoti aizraujoši stāstīja un izsmeļoši atbildēja uz visiem jautājumiem.

Daugavpils Latgales zoodārza ekspozīcijā dzīvo dažādi eksotiskie un vietējie dzīvnieki: pērtiķi, žņaudzējčūskas, krokodili, bruņurupuči, iguānas, skorpioni un citi tropu mežu iemītnieki. Dzīvnieki labi jūtas, aug un vairojas, viņiem bieži notiek kas jauns.

Ekskursija izrādījās ļoti interesanta un izzinoša. Mājup dodoties, piestājām Esplanādes atpūtas parkā pie Staņislava Broka mūzikas vidusskolas, lai izmēģinātu āra mūzikas instrumentus, kas ar prieku arī tika izdarīts.

Seniori pilni pozitīvu emociju, labā omā izbaudot arī burvīgo atvasaru, atgriezās mājās.

Ilgu mūžu un veselību mūsu senioriem!

Informāciju sagatavoja: Maļinovas pagasta saieta nama vadītāja Natālija Davidova