Maratona dalībnieki veikuši sešus miljonus soļu

Laikā, kad gribas vairāk kustēties, atpūsties pēc tiešsaistes mācību stundām un semināriem, Daugavpils novada jaunatnes nodaļa nolēma motivēt jauniešus un pieaugušos vairāk laika pavadīt brīvā dabā un soļot. Tādējādi no 1. līdz 7.februārim norisinājās soļošanas maratons, kurā kopumā piedalījās 73 dalībnieki ne tikai no Daugavpils novada, bet arī no Daugavpils pilsētas, Preiļiem, Rēzeknes, Rīgas un Liepājas.

Kopsummā dalībnieki veikuši 6 301 324 soļu jeb 4410,9 km. Ar šādu soļu skaitu dalībnieki varētu apiet apkārt Latvijai vismaz divas reizes, veidojot septiņus Baltijas ceļus, vai uzkāpt Everestā un nokāpt lejā 249 reizes.

Apkopojot rezultātus, tika noteikti 1. – 6. vietas ieguvēji trijās vecuma kategorijās: 13 – 17 gadi, 18 – 25 gadi un 25+. Rezultāti ir apskatāmi bilžu karuselī.

Maratona organizatori pateicas visiem par aktīvu iesaistīšanos akcijā!