Medumos atklāta Žannas Orlovas izstāde “Meklējot skaisto”

5. oktobrī Medumu pagasta pārvaldes telpās tika atklāta Žannas Orlovas pirmā personālizstāde “Meklējot skaisto”. Nedaudz uztraukta, bet ar sajūsmu māksliniece saņēmās spert pirmo soli izstāžu pasaulē tieši Medumu pagastā, pateicoties savas meitas Katrīnas Orlovas atbalstam.

Aicinām apmeklēt un izbaudīt izstādi līdz 19. oktobrim Medumu pagasta pārvaldes darba laikā foajē telpās.

Žanna Orlova dzimusi 1973. gadā  Daugavpilī, gleznošanu apguvusi pašmācības ceļā. Bērnībā viņa vēlējās kļūt par mākslinieci, bet saistīja savu dzīvi ar citu darbības virzienu. Daudzus gadus viņa gribēja atgriezties pie zīmēšanas, lai tuvotos savam bērnības sapnim, bet neuzdrošinājās spert pirmo soli.

Tas Žannai izdevās 2019. gada 5. oktobrī, savā dzimšanas dienā, kad viņa dāvanā saņēma audeklu un eļļas krāsas. Viņa nekavējoties ienira šajā apbrīnojamajā procesā, veltīja gleznošanai pat nakts stundas, un viņas mājoklis drīz vien pārvērtās nelielā mākslas galerijā. Tam par apliecinājumu ir viņas gleznu izstāde “Meklējot skaisto”.

Foto:
Gunita Belinska-Traškova
Katrīna Orlova