Maļinovas pagasta iedzīvotājai Staņislavai Ņesterovičai – 101. dzimšanas diena

20. jūlijā savu 101. dzimšanas dienu nosvinēja Maļinovas pagasta iedzīvotāja Staņislava Ņesteroviča, kuru ar šo skaisto jubileju apsveikt bija ieradušies novada Sociālā dienesta pārstāvji. Pasniedzot dāvanas, jubilārei tika vēlēts galvenais – stipra veselība.

Staņislava izaudzināja četrus bērnus – divus dēlus un divas meitas. Jubilārei ir 10 mazbērni un 2 mazmazbērni. Dzīvē ir nācies redzēt daudz, jo ilgā mūžā izdzīvots gan karš, gan arī citas grūtības. Lielu daļu dzīves gadu viņa nostrādājusi kolhozā.

Staņislava stāsta, ka visu savu dzīvi balstīja uz ticību Dievam, un sirsnīgi pateicās par izrādīto uzmanību. Sirmās kundzes dēls Marks stāsta, ka arī Staņislavas māte nodzīvojusi ilgu mūžu, un līdz 100 gadu jubilejai nenodzīvoja vien mēnesi.

Māja, kurā tagad dzīvo jubilāre atrodas vienmuļā vietā Maļinovas pagastā, stalto liepu pakājē. Ikdienā Staņislavai palīdz bērni, kuri jau paši esot pensionāri. Sētā dzīvo suns, kaķis, izveidoti bišu stropi un augļu dārzs.