Medumu pagasta jaunieši ir darbībā arī vasarā

Lūk, jau pagājis pirmais sengaidītais vasaras mēnesis. Medumu jaunieši kā vienmēr ļoti aktīvi piedalījās pasākumos un radošajās darbnīcās, kā arī vadīja meistarklases.

Mēneša sākumā tika labiekārtoti Medumu parka celmi.  Tagad pa tiem rāpo skaisti gliemeži un sveicina jaunos viesus. Tāpat viņus sveicina arī atjaunotais uzraksts „Medumu parks”.

Pirms Līgo svētkiem jaunieši apmeklēja interesantu pasākumu ‘’Ielīgošana pie Jāņa 2’’ Raiņa mājā Berķenelē un ir ļoti priecīgi par jautri pavadīto laiku.

Medumu jaunieši sadarbojas ar Skrudalienas pagastu, kopā piedaloties projektā „Uzlabosim savu ikdienu” un utilizējot plastmasas pudeles. 18. jūnijā Medumu jauniešu centrā notika radošās darbnīcas, kuru laikā no plastmasas pudelēm tika veidoti dažādi dekori.

Īstenojot projektu „Uzlabosim savu ikdienu”, Medumu pagasta jaunieši iegādājās visus nepieciešamos materiālus un elektroierīces. Savukārt Eriks Surmovičs mācīja, kā strādāt ar elektroierīcēm. Viņš parādīja, kā darbībā pielietot slīpmašīnu, urbi un sprauslas.

Tāpat projekta ietvaros jaunieši izgatavoja dārza spēles. Viena no tām – krāsains labirints.

Šīs mēnesis bija ļoti aizraujošs un aktīvs. Medumu jaunieši piedalījās pasākumos, meistarklasēs un darbnīcās. Lai tikpat aizrautīgi arī nākošie vasaras mēneši!